Autor

Něco o mně - ve zkratce (nikdo přeci nemá rád dlouhé, nudné zpovídání se tohoto typu)

  Jmenuji se Radek a ve svých dvaceti letech již nestuduji (opravdu ne, vážně). Oproti ostatním blogerům budu v jakési menšině, ale… Koho to zajímá, zatraceně. Mě tedy rozhodně ne. Popravdě v tom nacházím jakési uspokojení.
  V oblasti blogování nejsem tak úplně nováčkem, což se dozvíte ve Vzkazu, který je napsán na levém panelu. Myslím, že po jeho přečtení je vše jasné, takže se není třeba přechodem k jinému názvu zabývat i zde. Knižní květy jsou přesto dále k shlédnutí, takže pro případné zájemce o starší, mnou psané recenze je přiložen odkaz.

  Ehm...
  Ehm...

  Od útlého dětství mě lákaly knihy různých žánrů. Přes počátky v komiksech a odborné literatuře, až po YA literaturu a fantasy romány. Různá období, různí autoři. Cesta skrze příběhy se sice stáčela mnoha směry a mnohdy mě zavedla tam, kde jsem to vůbec neočekával, co je však důležité, jedno společné zůstalo - knihy samotné. Kdo ví, kým bych bez té spousty přečtených stránek nyní byl. Možná člověkem lepším, možná mnohem horším. Času stráveného nad knihami každopádně v žádném případě nelituji. Když se za tím vším poohlédnu, věřte, že mi na rtech pohrává spokojený úsměv.
  Co se týče oblíbených autorů, obávám se, že žádné takové nemám. Nechápejte to zle. Knihy jsem podle autorů nikdy nevyhledával. Pokud mi pod ruku přišel nějaký díl úvodní série a během čtení mě zaujal, jednoduše jsem v sérii pokračoval. Málokdy jsem si autora vyhledal. No, dobře… Pár jich sem uvedu (aby se neřeklo, heh); Stephen King, Anders de la Motte, Patrick Rothfuss… Od každého žánru někdo.
  Myslím, že nic více není třeba dodávat. Už tak jsem toho napsal více, než jsem ve skutečnosti plánoval. A mazat to? Ani za nic… Říkáte si, že jste se toho moc nedozvěděli? Nevadí, já toho o sobě taky spoustu nevím a nezhroutil jsem se.
  Na případné otázky v budoucnu rád odpovím (nepochybně jich bude celá spousta).

Žádné komentáře:

Okomentovat